Safirlift All Elevator Solotions

Hakkımızda

Gelişen teknoloji ile insanların günden güne iletişim ve konfor ihtiyaçlarının arttığı bir dünyada; modern, kamusal ve ticari binalarda uygulanacak asansör projelerinizde Kaliteli ürün ve müşterilerine dünya standartlarında çözüm sunmak ilkesiyle yola çıkan SAFİRLİFT COMPONENT ASANSÖR üretim yapabilmek için tüm sertifika ve kalite belgelerine sahip bir firma olarak, güvenilir ve yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

Üretilen her parçanın asansörde kullanılacağı ve yaşam taşıdığı bilinciyle üretim yapan SAFİRLİFT COMPONENT ASANSÖR faydalı ve güvenilir ürünleri ile sizlerin tercih ettiği bir firma olmanın gururunu taşımaktadır.

Sahip olduğumuz sertifikalar üretilen ürünlerin kalitesini ve standartlara uygunluğunu belgelemekte ve yaptığımız üretime olan bakış açımızı göstermektedir. Tecrübesi, ürün kalitesi, teknolojisi, AR-GE faaliyetlerine öncelik veren uzman kadrosu ve müşteri odaklı çalışma anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine kaliteli hizmet vermeye özenle devam edecektir.

Vizyonumuz

Asansör Sektöründe teknolojiye, değişime, müşteri memnuniyetine azami derecede önem veren, sektöründeki yenilikleri yönlendiren, yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, sağlıklı ve mutlu çalışanlarımızla, güvenli çalışma ortamlarında, teknolojik ekipmanlar kullanarak, özgün tasarımlar yapıp, müşterinin istediği kalitede ve zamanda üretimi gerçekleştirip, tüm süreçlerde sürekli gelişmeyi sağlayarak, maddi ve manevi olarak karlılığımızı arttırmak. AR-GE çalışmalarını en üst düzeyde tutarak sektörün nabzını daima belirlemeyi amaçlamaktadır.

TARİHÇEMİZ

2000’li yıllara dayanan asansör geçmişimiz ile; imalat, ithalat hizmetleri yapmaktayız.

light-bulb
Temmuz2009

Firmamızın Kuruluşu

SAFİRLİFT COMPONENT, ÇOKLU ORTAKLIKLAR ÖNCÜLÜĞÜNDE ASANSÖR MONTAJ VE BAKIM FİRMASI OLARAK KURULMUŞTUR.

analytics
Mart2013

Üretim Faaliyetleri

ASANSÖR MAKİNE-MOTOR SEHPASI KONSOL VE VİDALI SAC RAY TIRNAĞI ÜRETİMİYLE ÜRETİMİN İLK ADIMI ATILMIŞ OLDU.

courthouse
Şubat2015

Kapı Üretimi

HIZLA İLERLEYEN VE GELİŞEN SEKTÖRÜN NABZINI TUTMAKLA BERABER PROFESYONEL KABİN İMALATI , KABİN KOMPONENTLERİ ÜRETİMİYLE ÜRETİM ÇEŞİTLİLİĞİ ARTTIRLMAYA BAŞLANDI.

Infrastructure-Design
Mart2020

Otomatik Kapı Üretimi

‘’ASANSÖRE DAİR HERŞEY’’ ŞİARIYLA BERABER ÜRETİME ALINAN TÜM KOMPONENTLERİN BELGELENDİRİLMESİ MARKA TESCİLLERİYLE MARKALAŞIP BÜYÜME SAFHASINA GEÇİLEREK OTOMATİK KAPI ÜRETİMİNE BAŞLANDI.

Company-Establishment
Ocak2023

Komple Asansör Sistemleri

İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DÖNEM İTİBARİYLE 18 FARKLI MALZEMENİN ÜRETİMİ YAPILMAKTA VE ONLARCA ÜRÜN AR-GE AŞAMASINDA OLUP DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZLA GÜÇLENİP KAZAN-KAZAN İLKESİYLE YOLUMUZA DEVAM ETMEKTEYİZ.

Çözüm Ortaklarımız