Yük ve Araç Asansörleri

Yük ve Araç Asansörleri

Fabrika, depo, toptancı, atölye ve benzeri işyerlerinde kullanılan kargo taşımacılığı için üretilen asansörlerdir.

Yük Asansörleri, ağır ortam ve koşullarda başarıyla çalışır. İnsan asansörlerine göre hız ve konfor aranmayabilir. Yoğun taşıma trafiğine kolayca cevap verebilecek güçte ve kalitede üretilebilirler.

 

Yüksek taşıma kapasitesine sahip asansörlerimiz 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar tasarlanabilmektedir. Mevcut binalarda ve yeni binalarda her türlü kullanım şartına uyarlanabilir. Kullanılacak işe, taşınacak yükün cinsine ve kapasitesine göre hız ve boyutlar ayarlanabilir.

 

Yük asansörümüzün çevresinde çelik tel, sac, kompozit malzeme, cam vb. talebiniz ürün ile karşılanabilir. Kapılarımız tam otomatik, teleskopiktir. Merkezden açılabilen veya katlanabilen seçeneklerde üretilebilir. Çift hız veya VVVf frekans kontrollü kademesiz hız seçenekleri ve tam elektronik mikroişlemci kontrolü, normal kontrol veya seçici toplama veya grup kontrolü gibi birçok alternatif ile üretilebilir.

 

Kabin özellikleri tam olarak sizin kararınıza göre tasarlanabilir. Elektro statik toz boyalı, krom nikel sac kaplama, alüminyum kompozit panel, damalı levha vb.

 

Yük asansörlerimizde pek çok seçeneğin olması, müşterilerimizin maliyet-fayda ilişkisi açısından rahat olmasını sağlamaktadır. Her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun bir proje geliştirilebilir.